На Київщині частина населених пунктів залишилися без світла внаслідок негоди, яка вирувала протягом 29-31 серпня.

За три доби фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі відновили електропостачання у 443 населених пунктах області.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

Станом на ранок 31 серпня відновили роботу 173 повітряних ліній 6-10 кВ та 4128 трансформаторних підстанцій. Електропостачання повернули у 186 міст і сіл, які були знеструмлені повністю та у 257, що постраждали частково.

Особливо постраждали Баришівський, Броварський та Вишгородський енерговузли. Гроза, злива та шквальний вітер спричинили відключення та обриви 238 повітряних ліній напругою 6-10 кВ та 5318 трансформаторних підстанцій. Знеструмлено було 241 населений пункт повністю та 349 — частково.

В ніч  з 30 на 31 серпня в регіоні працювали близько 70 аварійних бригад ДТЕК Київські регіональні електромережі. До ранку вони відновили електропостачання для більшості клієнтів.

Знеструмленими ще залишаються 55 населених пункти повністю та 92 — частково. Після негоди пошкодженими залишаються 65 ліній електропередачі 6-10 кВ, і 1190 трансформаторних підстанцій. Роботи ускладнювались величезною кількістю аварійних дерев та гілок, які через негоду впали на лінії електропередач або перегородили шлях для проїзду на місце аварії.

Наразі оперативно-виїзні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі працюють в посиленому режимі, щоб якнайшвидше відновити подачу електроенергії в постраждалі райони.

Фото: facebook