Військових затримали на залізничній станції Красноград Харківської області. Через інцидент поїзд затримався на 6 годин.

Про це повідомили у Державній службі спецзв’язку та захисту інформації.

Так, у поїзді № 126 Костянтинівка – Київ, цієї ночі близько 2-ї години військовослужбовці Головного управління урядового фельд’єгерського зв’язку Держспецзв’язку в купе пасажирського вагону відкрили стрілянину з табельної зброї. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Наказом від 6 квітня зазначених військовослужбовців звільнено з посад шляхом зарахування у розпорядження. Щодо цього факту проводиться службове розслідування. На цей час військовослужбовці знаходяться у розпорядженні у Красноградському районному відділі Нацполіції в Харківській області. Для встановлення обставин на місце події виїхало керівництво Держспецзв’язку”, – заявив Дмитро Маковський, т.в.о голови Держспецзв’язку.

Військових довелося висаджувати з поїзда на станції Красноград Харківської області. Внаслідок інциденту поїзд спізнювався на 6 годин.

За даними Держспезв’язку, винуватцями стрілянини стали дипломатичний кур’єр держслужби та старший офіцер фельдзв’язку з особливих доручень. Вони виконували міжміський залізничний фельд’єгерський маршрут Київ – Краматорськ – Київ. Військові були затримані Національною поліцією за підозрою у хуліганстві (ст. 296 частини 4) та погрозах правоохоронцям (ст. 345 частини 1 Кримінального Кодексу України).

Наразі уся кореспонденція, яку мали доставити військові, збережена та доставляється за маршрутом адресатам.

Нагадаємо, раніше у Києві поліцейський втік зі служби та напідпитку підстрелив свою дружину. Про цей інцидент не звітували на офіційних сайтах відомства.

Фото: Фейсбук