Хоча сайт партії «Слуги народу» повідомляє, що політику начебто теж випишуть штраф.

Штраф за вечірку нардепа від «Слуги народу» Миколи Тищенка заплатять лише готель і ресторан Fairmont. Сума покарання – 34 тисячі гривень, розповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан в ефірі каналу «Україна 24».

За його словами, у діях Тищенка юридичних порушень не виявлено, але готель та ресторан при ньому грубо порушили карантинні правила.

«Що стосується відповідальності, відповідати буде за це лише адміністрація готелю та ресторану. Тищенко лише як людина може відповідати за ці дійства», – сказав Рубан.

За словами чиновника, якщо суб’єкт господарювання вперше притягується до відповідальності за порушення карантину, то отримує мінімальний штраф (34 тис. грн), а якщо порушення буде виявлено повторно, то штраф становитиме 170 тис. грн

«Вже у понеділок було складено протокол Національною поліцією на 34 тисячі гривень», – зазначив Рубан.

Він також додав, що Держпродспоживслужба проводить моніторинг усіх готелів столиці на дотримання карантинних вимог.

Водночас, як повідомляє сайт партії «Слуга народу», Тищенка начебто також можуть оштрафувати за рішенням Політичної ради партії, але на яку суму — не уточнюють.

«Депутати також дійшли згоди, що Микола Тищенко має сплатити максимальний штраф, передбачений законодавством. Остаточне рішення щодо нього визначить Політична рада партії» — йдеться у повідомленні.

Як ми повідомляли, на святкуванні дня народження дружини Тищенка у Fairmont гості ходили без масок, їх також просили не виставляти фото та відео у день події та не відмічати локацію. За годину свідкам вдалось нарахувати близько 30 гостей, а ввечері навпроти готелю влаштували святковий салют, який з кінця 2019 року взагалі заборонений у столиці на час поки триває війна з Росією.

Нагадаємо, сам Микола Тищенко заявляє, що закон не порушував, хоча його поведінку засуджують деякі колеги.

Фото: Фейсбук