У січні - червні до місцевих бюджетів від платників податків Київської області надійшло 7,3 мільярдів гривень.

Про це повідомляється на сайті Державної податкової служби в Київській області.

«У січні – червні 2020 року до місцевих бюджетів від платників податків пристоличного регіону надійшло 7,3 млрд  грн»,  – йдеться у повідомленні.

Дохід бюджетів збільшився на 503,4 млн гривень, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Найбільші суми податкових платежів та зборів забезпечили платники, зареєстровані на території Бориспільського управління – 1,2 млрд грн, Києво-Святошинського та Білоцерківського управлінь – 1,2 млрд грн та 1,1 млрд грн відповідно.

Традиційно питому вагу у дохідній частині місцевих бюджетів має сплата податку на доходи фізичних осіб. Наразі платники області спрямували до бюджетів територіальних громад 4,7 млрд грн. Така сума майже на 300 мільйонів гривень або 7% перевищує надходження першого півріччя попереднього року», – зазначив в.о. голови відомства Олександр Загорський.

Він додав, що малий та середній бізнес спрямував до місцевих бюджетів 1,1 млрд гривень єдиного податку, збільшивши приріст на 107,3 млн гривень або 11%.

Сплата майнових податків загалом забезпечила бюджетам 892,2 млн гривень. З цієї суми найбільшу частку має плата за землю677,4 млн гривень. Власники нерухомості перерахували 207,8 млн гривень, а елітних автівок – 7 мільйонів гривень транспортного податку.

З реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів до місцевих бюджетів надійшло 238 млн гривень акцизного податку з динамікою приросту у 44 млн гривень або 23%.