Наразі у лист очікування на вакцинацію записалося понад 17 тисяч осіб.

До початку навчального року всі охочі освітяни матимуть змогу вакцинуватися проти COVID-19.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко під час огляду пункту вакцинації в одній зі шкіл у Шевченківському районі столиці.

«На сьогодні Київ нараховує майже 72 тисячі працівників закладів освіти – це всіх, хто задіяний в освітньому процесі. Ми розуміємо, що вони також перебувають у групі ризику, оскільки мають велику кількість контактів – щодня працюють у досить великих колективах та спілкуються з дітьми, які часто хворіють безсимптомно. Тож ми докладаємо максимум зусиль, аби убезпечити освітян від можливого інфікування або важкого перебігу хвороби COVID-19», – зазначила Ганна Старостенко.

Вона також повідомила, що у лист очікування на вакцинацію записалося понад 17 тисяч осіб. За першу добу мобільні бригади вже встигли вакцинувати більше 800 працівників освітньої сфери.

«Плануємо провести вакцинацію обома дозами протягом місяця – ревакцинація вакциною Pfizer передбачена через 21 добу. Місто докладе максимум зусиль, аби вакцинувати якомога більше освітян, які виявили бажання щепитися, до початку нового навчального року», – додала заступниця голови КМДА.

Вона також нагадала, що вакцинація відбувається безкоштовно та добровільно вакциною Pfizer, яку надало Міністерство охорони здоров’я.

А сама вакцинація відбуватиметься не тільки у будні, а й у вихідні дні.

Нагадаємо, стало відомо, як освітяни отримують щеплення від COVID-19 в новому центрі вакцинації Шевченківського району.

Фото: КМДА