Із 23 тисяч перше щеплення – біля 13 тисяч, друге щеплення – біля 6,5 тис, бустерне щеплення – понад 3,5 тисячі.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, за час повномасштабного вторгнення росіян у столиці зробили майже 23 тисячі щеплень. Зокрема, із 23 тисяч перше щеплення – біля 13 тисяч, друге щеплення – біля 6,5 тис, бустерне щеплення – понад 3,5 тисячі.

«Закликаю, за можливості зробити щеплення аби уберегти себе від захворювання. Хвороба нікуди не поділася, хоч і на фоні війни може здаватись, що її більше немає. За час нового етапу війни у стаціонарах столичних лікарень вилікували понад 1700 містян з діагнозом COVID-19. Цифри говорять самі за себе. Бережіть своє здоров’я та своїх рідних, вакцинуйтеся, а при перших проявах хвороби – звертайтеся до сімейного лікаря», – наголосив Микола Поворозник.

Він зауважив, що сьогодні для консультації у сімейного лікаря декларація з ним не обов’язкова. У закладах первинної медико-санітарної допомоги та в консультативно-діагностичних центрах містяни можуть отримати медичну допомогу у сімейних лікарів та вузькопрофільних спеціалістів, незалежно від того чи підписана у вас декларація з лікарем.

Нагадаємо, зробити щеплення від COVID-19 можна у в одному з 73 пунктів пунктах вакцинації – за посиланням.

Фото: pixabay