Найстаршому з них 32 роки, наймолодшому - 18. Більшість незаконних туристів родом із Києва та області, однак дехто - аж із Волині.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Поліції Київської області.

За даними поліцейських, у зоні ЧАЕС за перод різдвяних свят виявили 11 туристів-порушників.

«Більшість з них – жителі міста Києва, які прибули до зони відчуження з метою екстремального туризму. Всі вони проникли на територію незаконно, минаючи контрольно-пропускні пункти», – зазначили в дописі.

11 туристів-порушників поліцейські зустріли поблизу відселеного міста Прип’ять, а також сіл Поліське та Стечанка. Найстаршому з них 32 роки, наймолодшому – 18. Більшість незаконних відвідувачів із Києва та області, однак дехто родом аж із Волині.

У поліції наголосили, що 32-річна жінка та 21-річний юнак, виявлені поблизу села Прип’ять, відвідували незаконно зону ЧАЕС не вперше. Тиждень тому щодо них уже складали адміністративні матеріали за фактом проникнення до забороненої зони.

Наразі поліціянти склали протоколи за ст. 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо всіх 11 осіб. Порушникам загрожує штраф, розміром від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наразі адміністративні матеріали направлені до суду для прийняття віповідних рішень.

Нагадаємо, за період новорічних вихідних у зоні ЧАЕС виявили 14 незаконних туристів.

Фото: Facebook/Поліція Київської області