Розробники планують розширювати функціонал.

За перший місяць роботи мобільного додатку «Київ Цифровий», до нього долучилося близько 200 тисяч киян. Про це повідомили представники компанії-оператора ГІОЦ на прес-брифінгу в КМДА.

За цей час кияни придбали через додаток поїздок на майже 30 мільйонів гривень.

Kyiv Media

«З початку роботи додатку було придбано транспортних ресурсів на загальну суму 28 мільйонів гривень. З них 3,5 мільйони — поповнень поїздки (22% усієї кількості), чверть мільйона (265 тисяч – ред.) QR-кодів було придбано. Характерним показником є 58% проїзних — це свідчить, що додаток дуже корисний для користувачів, що купують проїзні. Білшість місячних проїзних купуються саме у додатку» — розповів заступник КП ГІОЦ Дмитро Шевченко.

За словами заступника директора КП ГІОЦ з розвитку та експлуатації транспортних ІТ-систем Дмитра Шевченка, новим додатком користуються не тільки пасажири громадського транспорту Києва, які купують у додатку електронний квиток, а й власники автомобілів.

«Більш ніж 17 000 машин зареєстровано нині в застосунку, що надає їхнім власникам можливість сплачувати штрафи онлайн», – сказав Дмитро Шевченко.

За словами заступника директора КП ГІОЦ Євгена Коробенка, додаток невдовзі запропонує нові сервіси:

  • карту з реальним розкладом усього громадського транспорту, за рухом якого можна буде слідкувати в режимі реального часу;
  • мапу паркувального простору;
  • також через «Київ Цифровий» невдовзі можна буде голосувати за проекти «Громадського бюджету».

У неділю через збій у дата-центрі три години не працювали термінали поповнення транспортних карт Києва.

Фото: КМДА