Внаслідок масованої атаки була паралізована робота єдиної державної автоматизованої інформаційної системи, що відстежує обороти алкогольної та спиртовмісної продукції.

Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації України.

У повідомленні зазначили, що IT-армія за минулий тиждень атакувала понад 200 російських онлайн-ресурсів.

“IT-армія продовжує боронити кіберфронт та завдавати ворогу ударів. З 2 до 8 травня було атаковано більш як 200 російських онлайн-ресурсів”, – зауважили у дописі.

Зокрема, внаслідок масованої атаки була паралізована робота єдиної державної автоматизованої інформаційної системи, що відстежує обороти алкогольної та спиртовмісної продукції. Через це зупинилося виробництво на декількох великих пивних заводах росії.

Крім того, призупинили роботу онлайн-магазини. “Замість кількох кліків за комп’ютером дали росіянам можливість прогулятися кілька кілометрів за омріяною покупкою. Свіже повітря корисне для мозку”, – зауважили в Мінцифри.

Також, завдяки діям IT-армії другий тиждень поспіль паралізована робота десятків російських електронних систем для публічних закупівель, через що в росіян продовжуються зриватися торги. Атаки зазнали і системи подачі електронної звітності, у результаті чого жителі рф вже кілька тижнів не можуть попадати звітність вчасно. Крім того, атаковані були  сервіси російської пропаганди.

Фото: Фейсбук