За словами народної депутатки, Саакашвілі нині вживає лише воду.

Міхеїл Саакашвілі втратив майже 15 кілограмів з початку голодування, яке оголосив після арешту. Про це в ефірі «Київ. Newsroom» телеканалу «Київ» повідомила народна депутатка фракції «Слуга Народу» Єлизавета Ясько, з якою у Саакашвілі роман.

«На зараз стан його серйозно, критично погіршується. Це 13 день його голодування, майже 2 тижні він голодує. Це є дуже небезпечним (…) Станом на п’ятницю, коли я його бачила, він втратив вже майже 15 кілограм» — каже Ясько.

Ясько також каже, що до Саакашвілі кілька днів не пускають лікаря, а також матір. Натомість влада Грузії пропонує свого лікаря, Саакашвілі відмовляється.

Зі слів Яська, затриманий політик нині вживає лише воду.

Саакашвілі наразі перебуває в СІЗО №12 у Руставі, куди політик був поміщений після затримання 1-го жовтня. Згодом він оголосив голодування, назвавши себе політв’язнем, а висунуті проти нього звинувачення — сфабрикованими. На 10-й день голодування особистий лікар Саакашвілі заявив про серйозне погіршення стану його здоров’я.

У Грузії Міхеіла Саакашвілі заочно засудили до шести років тюрми — його визнали винним в організації нападу на колишнього депутата Валерія Гелашвілі у 2005 році. Крім того, проти Саакашвілі відкрили кримінальну справу через незаконний перетин грузинського кордону. Також Саакашвілі підозрюють у плануванні убивства лідерів опозиції.

Фото: Фейсбук