У Київводоканалі запевнили, що відключатимуть тільки найбільш злісних боржників.

Так, у Київводоканалі нагадали, що із 20 серпня 2021 року знято мораторій на відключення споживачів комунальних послуг, що мають заборгованість.

На жаль, є споживачі, які систематично не сплачують за послуги і накопичують борги. Ми завжди відкриті до співпраці зі споживачами, навіть тими, які заборгували нам дуже суттєві суми. Зокрема, ми пропонуємо реструктуризувати борг, звернувшись до Центрів обслуговування споживачів Київводоканалу. Але у випадках, коли споживачі не йдуть на діалог і стають злісними неплатниками, ми вимушені вдаватись до більш суворих заходів”, – заявили у комунальному підтриємстві.

Додали, що відключення від каналізації є одним із методів роботи з боржниками, до якого Київводоканал вдається в крайньому випадку.

Тільки якщо боржники систематично не сплачують за послуги і взагалі не йдуть на діалог, Київводоканал змушений припинити постачання послуги. Відключенню від каналізації завжди передують офіційні попередження, де боржникові пропонують врегулювати ситуацію“, – запевняють на підприємстві.

Також звернулися до споживачів, які мають заборгованість – просять найближчим часом погасити її або укласти договір реструктуризації.

Щоб укласти договір реструктуризації боргу, можна звернутись до наших Центрів обслуговування споживачів, зв’язатись з нами за телефонами 277-20-54, (067)443-70-89 Viber чи написати нам на електронні адреси: ikrapyvianska@vodokanal.kiev.ua або ikrapyvianska93@gmail.com“, – резюмували у Київводоканалі.

Нагадаємо, нещодавно у Київводоканалі пояснили, чому в липні подорожчали платіжки за воду.

Фото: Фейсбук