Найчастіше в минулому році порушення фіксували в таких сферах: нововстановлені тимчасові споруди, неприбране сміття, порушення при розриттях тощо.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

За словами в. о. директора Департаменту міського благоустрою Тимура Ткаченка, за 2020 рік у Києві інспектори благоустрою зафіксували понад 32 тисячі порушень у сфері благоустрою.

«Ми, кияни, хочемо бачити столицю чистою та комфортною для життя, і надзвичайно вагоме значення має благоустрій міста. Саме тому щодня півсотні наших інспекторів перевіряють вулиці Києва, аби не допускати порушень. Лише у 2020 році інспектори комунального підприємства «Київблагоустрій» внесли понад 32,5 тисячі приписів щодо порушників», – зазначив Тимур Ткаченко.

Очільник Департаменту розповів, що на фізичних та юридичних осіб, які вчасно не виконали вказані в приписі вимоги, складали протоколи за адміністративне правопорушення.

За даними КП «Київблагоустрій», за минулий рік інспектори склали понад 3 227 протоколів за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Стаття передбачає штрафні санкції розміром від 340 до 1 700 гривень.

Цікаво, що найчастіше у 2020 році порушення фіксували в таких сферах:

  • нововстановлені тимчасові споруди;
  • неприбране сміття;
  • порушення при розриттях тощо.

До слова, фахівці комунального підприємства продовжують роботу й цьогоріч.

Фото: Facebook