Всього договори розірвано на 21 автобусному маршруті. Назви компаній-перевізників не вказують.

Київ розірвав договори на 21 автобусному маршруті та прибирає з вулиць 172 маршрутки з підробленими документами. Про це повідомляє заступник голови КМДА Костянтин Усов.

За його словами, на ці маршрути «будуть спрямовані компенсаторні сили «Київпастрансу» й інших приватних перевізників».

Рішення про розірвання ухвалили за результатами перевірки документів в рамках аудиту з боку Департаменту внутрішнього фінансового контролю КМДА.

«На попередні конкурси порушники подавали сфальшовані дані: невірно вказували держномери, пасажиромісткість автобусів, період оновлення автопарку, інформацію щодо екологічності машин. На конкурс заявляли одні автобуси, а документи підкладали на інші» — пише Усов.

За його словами, «щоб не допустити провокацій і фізичного знищення ще не перевірених документів», Комунальна служба перевезень посилила охорону підприємства.

«Аудит триває, до бурхливої реакції маршруточної мафії готові. Спроби саботажу перевезення киян лише змусять мерію діяти більш рішуче. Контроль за дотриманням законодавства у сфері автотранспорту – на Мінінфраструктури та МВС» — додав чиновник.

В КМДА звенрнулися до зазначених відомств з ініціативою проведення спільних заходів контролю.

З якими саме перевізниками розірвано договори, не повідомляється. KyivMedia намагається уточнити подробиці.

Як ми писали, у вересні перевізникам з діючими договорами міська влада запропонувала підписати додаткові угоди щодо підвищення стандартів сервісу.

Зокрема, в маршрутках тепер контролюють температурний режим, забороняється будь-яке шумове (музика) або візуальне (плакати, компакт-диски, іграшки) забруднення салону, має бути плакат із повною інформацією про водія. Водії мають бути одягнені в типову уніформу, говорити українською та в жодному разі не курити в салоні авто. Крім того, весь транспорт має бути інклюзивним.

Нагадаємо, водіїв маршруту №150 нещодавно викрили в порушеннях — вони їздять без довільних документів.

Фото: Фейсбук