В адміністрації закладу публічно не коментують інцидент.

З вулиці Політехнічної, що поруч із корпусами та студмістечком Київського політехнічного інституту, минулої ночі зникла нова дерев’яна лавка. Її було встановлено лише у кінці травня, нагадує у Facebook один з ініціаторів встановлення лавки Олександр Біленко.

За його словами, камера відеоспостереження поруч із лавкою зламалася учора ввечері. Також він наголошує, що раніше лавку вже намагалися розібрати, але невдало.

«24 травня (на наступний день після установки) кпі-шні служби розібрали лавку і – можливо – збиралися кудись відвезти. Але представник адміністрації КПІ запевняв, що це випадковість: виконроб неправильно зрозумів завдання ВИМІРЯТИ лавку. І пообіцяли дзвонити нам, якщо будуть справи, пов’язані з лавкою» — пише він.

Ще один учасник проекту, Генадій Новіков, у Facebook прямо звинувачує адміністрацію КПІ у «викраденні» лавки.

«Сьогодні лавка пропала. Камера спостереження, яка чітко на лавку спрямована і знаходиться у віданні дідів (так Новіков називає керівництво КПІ – ред.), за дивним збігом обставин вчора ввечері зламалася. Діди в відмову (але задоволені)» — пише він.

І Новіков, і Біленко зазначають також, що деякі викладачі та працівники КПІ навіть збирали підписи в ректорат за демонтаж лавки. В копії листа, яку наводить Новіков, вказано, що його підписанти виступають проти «намагання встановити та використовувати в піар-формі незрозумілих заходів по дестабілізації навчально-виховного процесу».

Також в листі наголошується, що поруч із лавкою нібито є «багато електро- та гідрокомунікацій», і це може призвести до «аварійних ситуацій».

Адміністрація КПІ ппублічно поки не коментує звинувачення у викраденні.

Редакція Kyiv Media намагається отримати коментарі сторін.

Як ми повідомляли, лавку на Політехнічній було встановлено лише 23 травня, вона була зроблена з екологічно чистих матеріалів.

Фото: Фейсбук