За словами творців, гість клубу зможе подивитися шоу і при бажанні взяти участь в перформансі.

Про відкриття закритого БДСМ-клубу BiBar “Інформатору” розповіли власники.

У BiBar буде три тематичні зали. Одне з головних правил БДСМ-клубу – всередині заборонена фото- і відеозйомка, що гарантує кожному гостю конфіденційність і безпеку.

Гості закладу зможуть замовити собі одну або кілька позицій з Crazy menu. У ньому – флагелляціі (шмагання), шібарі (мистецтво фіксації тіла), фут-фетиш, БДСМ-чаювання і ряд інших еротичних пропозицій і сценаріїв.

«Це буде закритий клуб для шанувальників БДСМ-культури. Місце для охочих спробувати нове, полоскотати нерви, долучитися до БДСМ-культурі правильно і безпечно. Простір, в якому люди зможуть відкрито проявляти і реалізовувати свої фантазії. Це місце про естетику, красу і шоу. Ми звикли асоціювати БДСМ виключно з нав’язаною порноіндустрією картинкою: біль, кров і насильство. Насправді це про чуттєвість і емпатію, про прийняття своїх “демонів” і вміння не соромитися своїх бажань», – розповідає Олег Соколов, власник BiBar.

Весь персонал клубу буде зустрічати гостей в тематичному вбранні і грати з публікою за правилами і сценаріями БДСМ-культури.

Коли саме відкриють клуб наразі невідомо.

Фото: гтыздфыр