Невдовзі центр зможе проводити учетверо більше операцій з трансплантації кісткового мозку, ніж раніше.

Дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» протягом липня отримала усе необхідне медичне обладнання. Про це повідомив у своєму Facebook керівник програми «Регіональний розвиток» Юрій Голік; також він продемонстрував світлини з нового корпусу в двох окремих постах.

Охматдет. Эту больницу ранее государство строило вдумчиво и не спеша. Как и много других инфраструктурных объектов.В…

Опубліковано Юрієм Голиком Неділя, 26 липня 2020 р.

Охматдет.Эту больницу ранее государство строило вдумчиво и не спеша. Как и много других инфраструктурных объектов.В…

Опубліковано Юрієм Голиком Неділя, 26 липня 2020 р.

За його словами, ремонт приміщень лікарні було завершено як і планувалося — до 31 березня. А от медичне обладнання вдалося завезти лише під кінець липня — справу затримала пандемія коронавірусу.

Серед нового обладнання – новітній аналізатор, який отримало онкологічне відділення; пристрій в 5 разів прискорить діагностику захворювань. Також нове обладнання придбали для операційних.

Для дітей, які змушені перебувати в лікарні тривалий час, тут навіть створили «Школу Супергероїв», а також навчальні класи для неї. Ремонтні роботи за закупівлю обладнання проводили як за державний кошт, так і за гроші інвесторів.

Нагадаємо, на початку липня президент Зеленський наполіг на пришвидшенні будівництва нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Тоді повідомлялося, що його відкриють у кінці липня, але дати відкриття поки досі немає.

Фото: Facebook