Чоловіки гучно розмовляли та лаялися, тож їх висадили у Хмельницькому на прохання інших пасажирів.

Про цей інцидент розповіла очільниця телевізійної школи “панянок-пацанок” Тетяна Мокріді.

Зазначила – саме вона поскаржилася провідникові на шумних пасажирів та вимагала викликати поліцію. Інцидент стався 1 липня у потязі інтерсіті “Львів-Київ”.  Мокріді зазначила – двоє чоловіків вже були нетверезими, коли зайшли у вагон ще у Львові.

П’яні вони зайшли вже на станції “Львів” і почали голосно на весь вагон розмовляти. Але як розмовляти? Це був суцільний ланцюг нецензурної лайки, весь вагон слухав і мовчав… Наші діти почали втискатися в крісло, а їхні очі наповнюватися сльозами… Ліза, яка сиділа поруч зі мною в потязі, поставила мені питання, на яке я не мала відповіді  «Мама, перекреслена пляшка означає, що в потягах не п’ють. Як ці дядькі тут опинилися і де поліція?»“, – розповіла телеведуча.

Далі вона звернулася до провідника і попросила викликати поліцію. Провідник сказав, що зробити це можна лише на найближчий станції  у Хмельницькому, тому що в потязі чергового поліцейського нема і зупинити рух провідник він немає права. Проте співробітник залізниці все ж підійшов до алкоголіків і попередив – якщо вони не припинять, то їх заберуть поліцейські у Хмельницькому.

Хлопці затихли і заснули, я чула лише буркотіння одного з них «боявся, що загребуть, але не загребли, не загребли»” – описує ситуацію Тетяна Мокріді.

Телеведучу дуже здивува той факт, що у пасажирів перевіряють квитки не при вході у вагон, а коли потяг почав рух.

У вагон можуть і вповзти від передозу алкоголю. Для кого існують ці правила? Чому не штрафують? Чому в потягах продають спиртне? За який комфорт і безпеку ми платимо гроші?“, – обурилась пасажирка.

Додала, що поїздка у потязі інтерсіті “Київ- Львів- Київ”  у 2 класі в обидва боки її родині обійшлася у трохи більше 4 000 гривень ( 2 дорослих, 2 дітей до 12 років + мінеральна вода).

Нагадаємо, влітку 202 року в потязі “Маріуполь-Київ” безбілетний пасажир побив і намагався зґвалтувати журналістку Анастасію Лугову у присутності її маленького сина. З’ясувалося, що чоловік не мав квитка і зайшов у потяг, бо заплатив готівкою провідникові. нападник виявився раніше судимий. У квітні 2021 року стало відомо, що чоловік помер. Тим часом журналістка заявила, що буде судитися із “Укрзалізницею”.

Фото: Фейсбук