З порушників стягнули понад 1 мільйон гривень.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання користувачів соцмереж.

Паркувальна інспекція працює. Тільки з початку цього місяця евакуювали понад 2 тисячі авто. Стягнули понад 1 мільйон гривень із порушників. Але ще багато людей нехтують правилам. І продовжують залишати свої авто в недозволених місцях. Водії мають усвідомити, що краще припаркуватися на 200-300 метрів далі, оплатити парковку і бути спокійним, аніж потім шукати авто на штрафмайданчиках і платити штраф. Або, якщо не хочеш платити за парковку – пересувайся громадським транспортом», – наголосив Віталій Кличко.

Він також повідомив, що у Києві облаштовують перехоплюючі паркінги, де люди можуть на в’їзді в столицю залишити свою автівку і далі їхати громадським транспортом.

Таких паркінгів ми робимо зараз шість – поблизу шести станцій метро. І перший з них – біля метро «Видубичі» – працює вже два місяці. Такі ж парковки будуть біля станцій метро «Академмістечко», «Святошин», «Червоний Хутір», «Іподром», «Сирець», – зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше у департаменті транспортної інфраструктури КМДА повідомили, що мета міської влади – зменшити кількість евакуацій та створити умови, щоб водії не порушували правила зупинки, стоянки та паркування.

Фото: Facebook