З початку року на дорогах Київської області зафіксували 6087 дорожньо-транспортних пригод.

Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції Київської області в Facebook.

«Загалом за пів року сталося 6087 дорожньо-транспортних пригод. 882 автопригоди – з потерпілими, в яких 147 осіб загинули (серед яких 5 дітей) та 1113 отримали травми», – йдеться в повідомленні.

До вашої уваги статистика по автопригодам, які зафіксували з початку року на дорогах КиївщиниЗагалом за пів року…

Опубліковано Патрульна поліція Київської області Вівторок, 7 липня 2020 р.

Зростання кількості аварій з потерпілими фіксується в Миронівському, Згурівському, Переяслав – Хмельницькому, Яготинському, Бородянському, Ставищанському, Богуславському, Рокитнянському, Березанському та Фастівському районах.

Найпоширенішими видами автопригод залишаються зіткнення, наїзд на пішохода, наїзд на перешкоду, перекидання, наїзд на велосипедиста.

Крім того, за період з січня по червень на території Київської області зареєстровано 241 ДТП через перебування водіїв у нетверезому стані. При цьому 47 таких випадків – з постраждалими.

Також зафіксовано 98 ДТП з постраждалими за участю дітей, в яких загинуло 5 дітей та 110 травмовано.

Найбільш поширеними причинами аварій, які трапились протягом січня – червня цього року на дорогах області – порушення правил маневрування, перевищення безпечної швидкості, недотримання дистанції, порушення правил проїзду перехресть, керування в нетверезому стані, порушення правил проїзду пішохідних переходів, виїзд на смугу зустрічного руху.

Фото: Facebook