Гідрослужби КК «Київавтодору» без вихідних працюють на вулично-дорожній мережі: ремонтують і очищають системи дощової каналізації міста.

Про це повідомила Київська міська державна адміністрація.

У повідомленні зазначили, що гідрослужби КК «Київавтодору» без вихідних працюють на вулично-дорожній мережі: ремонтують і очищають системи дощової каналізації міста.

Серед щоденних робіт – очистка решіток зливостоків, дощоприймальних колодязів і колекторів. Для цього використовують гідромонітори, МОКи, мулососи. Від початку року очищено 17 133 зливоприймачі та 7 264 зливоприймальних колодязі.

Гідрослужби також ремонтують дощоприймальні колодязі, замінюють решітки зливостоків. Так, із початку цьогорічного ремонтно-будівельного сезону відремонтовано 629 зливоприймачів і 216 зливоприймальних колодязів.

Перед початком опадів бригади гідрослужб виїжджають на місця можливих підтоплень, а також додатково очищають зливостоки.

Нагадаємо, що в разі виявлення підтоплень на проїжджій частині чи тротуарах необхідно звертатись до диспетчерської підприємства за телефоном: 044-284-74-19.

Фото: Фейсбук