Приблизна вартість нового ескалатора становить майже 13 млн грн.

Укрзалізниця підписала договір на постачання та встановлення нового головного ескалатора країни на Центральному вокзалі в Києві.

Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Як зазначається, замість старих ескалаторів на Центральному вокзалі в Києві буде встановлено два нові сучасні та потужні Heavy Duty.

Висота нових підйомників становитиме 6,5 м, вони будуть встановлені на місці діючих.

Працювати ескалатори мають не менше 20 годин на добу та обслуговувати 7300 відвідувачів вокзалу на годину.

Ескалатори матимуть LED-підсвітку, сенсор для зупинки сходового полотна за відсутності пасажирів та пристрої для знезараження поручнів.

Технічна підтримка та сервісне обслуговування — 60 місяців.

Зазаначається, що графік постачання та встановлення нових ескалаторів розроблений з урахуванням зручності для пасажирів та мінімізації повної їх зупинки. Підйомники буде повністю зупинено лише на один місяць.

До слова, переможцем торгів у системі Prozorro на їх постачання та встановлення стало ТОВ «Міцуї Україна». Компанія за свої послуги отримає майже 13 млн грн, що на 16 % менше, ніж планувалося витратити. Загалом у тендері на закупівлю ескалаторів взяли участь 4 компанії. Пропозиції двох компанії було відхилено через невідповідність умовам тендерної документації.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, кияни продовжують регулярно скаржитися на те, що ескалатори на вокзалі часто не працюють на підйом.

Фото: facebook