За задумом автора, вони символізують, наскільки непростим був рік, що минає.

Головний редактор українського видання «Бабель» Євгеній Спірін замовив партію ялинкових кульок із написом Directed by Robert B. Weide (відомий інтернет-мем, який означає, що все пішло не так). В результаті про це дізнався сам режисер, Роберт Б. Уайді.

«В пам’ять про наш, не дуже простий 2020-ий» — написав Спірін у дописі від 23 грудня, до якого прикріпив фото з замовленими кульками.

Не встиг Євгеній роздарувати перший наклад кульок, як за 2 дні, 25 грудня, фото його іграшок поширив сам Роберт Б. Вайді — йому жартівники приписують режисуру 2020 року.

«Я так розумію, коли ти вішаєш останню на ялинку, вона падає й убиває тебе», — пожартував режисер.

Під дописом Вайді безліч коментарів залишають люди з усього світу; майже всім іграшка припала до душі.

Слід зауважити, що ідея такої іграшки належить блогеру Дмитру Коваленку — саме він у своєму Facebook першим запостив візуалізацію чорної кульки з написом Directed by Robert B. Weide. А Євген Спірін повідомив, що після такого розголосу, йому доведеться замовити ще одну партію іграшок.

Американський режисер Роберт Б. Вайді у 2000-их був продюсером телесеріалу «Стримай свій ентузіазм», в якому деякі серії завершувалися незграбними ситуаціями, за якими починалися титри зі словами Directed by Robert B. Weide та в супроводі музики Лучіано Мікеліні. У 2016 році ці титри стали мемом.

Сьогодні ми писали про те, що на Софійській можна сфотографуватися з багатостраждальним капелюхом.

Фото: фейсбук