Майже 40% з місцевого бюджету столиці додано до державної субвенції на заробітну плату педагогічним працівникам.

Про це повідомили у КМДА.

За словами заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, за рахунок коштів бюджету міста Києва працівникам галузі «Освіта» збережено та в повному обсязі щорічно виплачується муніципальна надбавка. Крім того, вже четвертий рік працівники шкіл отримують премію до Нового року.

«Як результат, середній розмір зарплати вчителя школи у Києві складає 20,2 тис. грн. Це на 30-35% більше, ніж зарплатня вчителів на решті території України. Загалом у 2021 році з міського бюджету на муніципальну надбавку та премію для освітян спрямовано понад 1,5 млрд грн», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він зауважив, що освітня галузь у столиці є пріоритетною і на неї спрямовується майже 40% бюджету міста. І це, насамперед, є вкладом у підвищення якості освітніх послуг.

«Розуміючи високі запити громади Києва на якісну освіту, четвертий рік поспіль Київ виділяє з міського бюджету безпрецедентну суму на Нову українську школу (НУШ). Таких інвестицій в освіту не вкладає жоден регіон України. За останні чотири роки на реалізацію освітньої реформи НУШ на рівні початкової школи місто додало коштів у 6,5 рази більше, ніж передбачено умовами співфінансування, а загалом виділено майже 900 млн грн», – підкреслив Валентин Мондриївський.

І додав, що завдяки виділеним коштам 4,3 тис. навчальних кабінетів та робочі місця учня і вчителя обладнали відповідно до всіх стандартів НУШ.

Фото: Фейсбук