Зареєстровано майже 70 злочинів, скоєних іноземними громадянами.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

Так, протягом вересня у рамках профілактичних заходів «Мігрант» київські поліцейські перевірили більше тисячі іноземних громадян. Деяким порушникам на три роки заборонили в’їзд до України.

«Ми перевіряли мешканців гуртожитків та хостелів, працівників ринків та служб кур’єрської доставки. У результаті ми виявили 59 іноземців, в яких закінчився законний термін перебування в Україні. Всіх правопорушників притягнули до відповідальності», – зазначив начальник управління міграційної поліції Націполіції Києва Денис Дем’янюк.

Додав, що також було зареєстровано 68 кримінальних правопорушень, вчинених іноземцями, за які їм повідомлено про підозру.

Столичні правоохоронці направили до Державної міграційної служби подання щодо скорочення терміну тимчасового перебування в державі для 20 іноземців, а відносно 20 порушників прийнято рішення щодо скасування посвідок на постійне проживання в Україні.

«Також ми подали обґрунтовані подання щодо заборони в’їзду строком на три роки зі скасуванням посвідок на тимчасове проживання в Україні для сімох іноземців, а за рішенням міграційної служби, примусово повернуто на батьківщину 48 нелегалів», – додав Денис Дем’янюк.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали історію, як іноземець поставив киянина «на лічильник» та вимагав повернення неіснуючого боргу. Погрожував убити.

Фото: поліція Києва