Серед рекомендацій дистанційне навчання у школах та звичайний режим роботи в дитсадках.

Департамент освіти і науки Києва розробили рекомендаційні інфографіки, які допоможуть організувати роботу в закладах освіти в період локдауну з 8 до 25 січня 2021 року. Про це написала голова Департаменту Олена Фіданян в Facebook.

Рекомендації розподілили за рівнями освіти — дошкільна, шкільна, позашкільна, професійна, ІРЦ (інклюзивно-ресурсні центри).

Зокрема для дитсадків та спеціальних закладів загальної середньої освіти пропонують працювати в звичайному режимі. Натомість школярам рекомендують канікули з 25 грудня до 10 січня, а початок навчального семестру в дистанційному форматі з 11 січня до 24 січня 2021 року. Закладам професійно-технічної освіти пропонують схожий розклад, проте початок навчального семестру 18 січня, також в дистанційно.

Адміністраціям рекомендовано оновити індивідуальні плани роботи кожного закладу з урахуванням особливостей цьогорічного зимового карантину. Також надати можливість проводити засідання, зібрання педколективів, ведення журналів, роз’яснювальні роботи щодо уроків тощо виключно в онлайн-форматі. 

«В поміч керівникам освітніх установ усіх рівнів буде надано Google-календар освітніх подій. А психологи надаватимуть свої рекомендації, як створити святковий, комфортний настрій у період, коли сім’я залишається вдома в замкненому просторі сам на сам», – додає Фіданян в дописі.

Зазначається, що інфографіка подана не вся. Повний варіант надіслали до районних управлінь освіти Києва.

Нагадаємо, МОН рекомендує зробити школярам канікули в період локдауну.

Фото: unsplash