У місті залишається орієнтовно 130 000 осіб.

Про це мер Києва Владислав Атрошенко заявив в інтерв’ю LB.ua.

“Точного підрахунку не ведемо, але – за моїми відчуттями – у місті залишається орієнтовно 130 000 осіб. До війни було 285. Так що приблизно 150 000 – 155 000 осіб поїхало. Зараз у місті залишаються дуже мало тих, хто реально може ремонтувати об’єкти критичної інфраструктури, з цим є проблеми. Також серед тих, хто залишився, значна частина тих, хто просто сам не в змозі впоратися”, – сказав мер.

Він зауважив, що у Чернігові діють російські диверсанти – вони перевдягаються у форму ЗСУ, мають підроблені документи. Один навіть намагався потрапити на нараду до мерії.

“Кілька тижнів тому були прориви ДРГ, але всі вони були ліквідовані. На сьогодні Збройні сили й сили тероборони повністю контролюють місто. Диверсійні групи працюють, мені достеменно це відомо. Заарештовані шпигуни, повністю одягнені у нашу військову форму, які мали документи наших Збройних сил, які добре орієнтуються у ситуації. Один такий навіть намагався зайти до мене на нараду. Виявилось, що це російський шпигун, офіцер”, – сказав він.

Він також зауважив, що виїзд у бік Києва – через Количівку, Іванівку, Ягідне – в багатьох локаціях замінований. Атрошенко додав, що мешканці виїжджають «лісовими стежками», але їх скоро може розмити і місто залишиться у блокаді.

Фото: Фейсбук