відповідне рішення ухвалила Комісія з надзвичайних ситуацій Києва.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За словами голови КМДА, учні усіх класів з наступного понеділка повернуться до очного навчання у заклади освіти. Відповідне рішення ухвалила Комісія з надзвичайних ситуацій у місті Київ.

При цьому у школах працюватимуть обмеження червоної зони, уточнює заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. «Місто відновлює очне навчання у школах. Таке рішення комісія ухвалила, спираючись на два основних фактори: стійка динаміка  зниження рівня госпіталізації хворих на COVID-19 та зниження відсотка завантаженості ліжок із киснем у столичних лікарнях. Усі столичні заклади середньої освіти, незалежно від типу та форми власності, можуть відновити навчання у приміщеннях за умови дотримання протиепідемічних вимог, що встановлені урядом для «червоної» зони», – зазначив Мондриївський.

Заступник голови КМДА підкреслив, що всі школи готові з 22 листопада прийняти учнів та поновити очний навчальний процес. Валентин Мондриївський нагадав, що навчання у столичних школах не припинялося і після осінніх канікул тривало у дистанційному режимі.

«Школярі весь цей час продовжували навчання дистанційно. Такий формат ще з минулих локдаунів відпрацьований і власне педагогами, і школярами, і їхніми батьками», – додав Валентин Мондриївський.

У Києві вакциновано більше 95% освітян.

«Вакцинація – це єдиний спосіб перемогти епідемію. Тож закликаю всіх якнайшвидше вакцинуватися від COVID-19, щоб зберегти власне здоров’я та здоров’я своїх близьких. І, звичайно, не варто забувати про елементарні заходи безпеки: маски та дотримання дистанції», – закликав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, з 1 листопада усі школи були відправлені на дистанційне навчання. У КМДА заявляли, що столичні школярі зможуть повернутися до очного навчання лише після спаду захворюванності.

Фото: pixabay