Матч відбудеться у місті Успіталет-де-Лебрегат у Каталонії, вхід вільний.

У пʼятницю, 10 червня, київське «Динамо» U16 (футболісти 2006 року народження) проведе благодійний матч в Іспанії. Суперниками динамівців стане команда «Л’Успіталет» із Каталонії, повідомляє прес-служба.

На гостей стадіону та телеглядачів чекатиме перфоманс від українських артистів, серед яких — DOROFEEVA, KAZKA та учасниця “Голосу країни” Інеса Грицаєнко.

Особливою гостею матчу стане 13-річна Софія Іванова з Миколаївської області, яка постраждала внаслідок бомбардувань рф. Нині дівчинка є підопічною проєкту «Здійсни мрію», знаходиться під опікою лікарів з «Охматдиту» і, окрім лікування, тренується грати на гітарі, яку подарували глядачі ТСН. Під час гри здійсниться мрія Софії — виступити на одній сцені з DOROFEEVA. Дівчинка акомпануватиме популярній співачці на гітарі” — йдеться в повідомленні.

Початок — о 18:00 за місцевим часом (19:00 за Києвом), місце: стадіон «Фейха Льарга» у місті Успіталет-де-Лебрегат у Каталонії.

Вхід на матч вільний.

Пряма трансляція гри відбудеться на телеканалах 2+2 та «Динамо TV», на YouTube-каналах «Динамо Київ» та FootballHub, а також на платформі онлайн-телебачення «Київстар ТБ».

Матч відбудеться на підтримку українських медичних закладів, які потребують рентген-апаратів С-арки.

Фото: Фейсбук