Також планується подальше відключення банків від SWIFT та обмеження діяльності пропагандистів.

Шостий пакет санкцій проти Росії складатиметься з чотирьох частин. Про це на засіданні Європейського парламенту заявила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

З її слів, у першу чергу планується ввести санкції проти російських військових, які причетні до воєнних злочинів у Бучі.

Ми знаємо, хто ви. І ви будете нести відповідальність“, – заявила фон дер Ляєн.

По-друге, від SWIFT планується відключити “Сбєрбанк”, найбільший банк Росії, та ще дві великі фінустанови. За даними Politico, мова йде про “Московський кредитний банк” та “Россєльхозбанк”, які входять до числа системно важливих для російського фінансового ринку.

Третій елемент шостого пакета санкцій – заборона на мовлення для трьох великих російських телерадіокомпаній, які “агресивно поширюють путінську брехню та пропаганду”.

І нарешті, ми пропонуємо заборонити російську нафту. Це буде непросто, але ми повинні над цим працювати. Ми мусимо подбати про те, щоб поступово й упорядковано відмовитися від російської нафти, аби посилити тиск на Росію, мінімізуючи вплив на наші економіки“, – заявила фон дер Ляєн.

Вона наголосила, що Євросоюз хоче перемоги України в цій війні.

Фото: Фейсбук