Як і очікувалося, першим номером списку стала дружина колишнього президента України Марина Порошенко.

За нею йдуть чинний секретар Київради Володимир Прокопів, юрист і екс-депутат Леонід Ємець, лідер молодіжного крила партії Динара Хабібулаєва і ветеран та волонтер Олександр Погребиський.

Про це стало відомо за результатами сьогоднішнього з’їзду партії.

⚡Марина Порошенко очолила список «Європейської Солідарності» на вибори до Київради

Опубліковано Європейська Солідарність Середа, 16 вересня 2020 р.

Під час свого виступу Порошенко заявила, що йде на вибори, бо їй «не байдуже, що буде з Україною, як буде розвиватися наша столиця».

«Впродовж 5 років як перша леді я реалізувала дуже багато соціальних та гуманітарних проектів. І в своїх діях я керувалася не красивими гаслами, а з можливості отримати конкретний результат – покращення якості життя кожної конкретної дитини, кожної окремої родини» — заявила політикиня.

Також під час з’їзду стало відомо, що «Євросолідарність» не буде висувати свого кандидата на пост київського міського голови. В партії вирішили, що підтримають чинного голову Віталія Кличка.

«У 2015 році ми з вами делегували на посаду київського міського голови діючого мера Віталія Кличка… Зараз на посаду київського міського голови ми підтримаємо діючого нашого мера, який реалізував політичний курс п’ятого президента України» — заявили представники ЄС.

Нагадаємо, про те, що список ЄС у Київраду може очолити Марина Порошенко, ми вже писали.

Додамо, що сьогодні стало відомо про те, що список Голосу на виборах очолив колишній голова митниці Максим Нефьодов.

Фото: фейсбук