Планів на відкриття повноцінного представництва в Україні компанія поки не має.

Фінансово-технологічний стартап Revolut, співзасновником якого є українець Влад Яценко, шукає працівників в Києві. Вакансії компанія опублікувала на сайті пошуку працівників LinkedIn.

Revolut пропонує 16 вакансій, в тому числі на віддалену роботу. Здебільшого потрібні рекрутери та розробники, а от менеджерів і маркетологів поки не шукають.

Як повідомляє Liga.Tech, на даний момент Revolut планує у Києві лише відкриття R&D-офісу (займається дослідженнями та розробкою проектів).

«Замість того, щоб укладати договір з аутсорсерами, Revolut вирішив відкрити офіс розробки безпосередньо», — зазначив в коментарі виданню CEO міжнародної фінтех-компанії українського походження PayCore.Io Денис Кириченко.

Revolut — це фінтех-стартап, заснований росіянином Миколою Сторонським і українцем Владиславом Яценком в 2015 році. Це один з перших у Європі банків без відділень, що надає фінансові послуги через додаток в смартфоні. На початку 2020 року проект оцінювався в 6 млрд доларів.

Минулоріч в компанії повідомляли про свої плани вийти на український ринок, але згодом змінили їх. В Україні Revolut часто називають майбутнім конкурентом monobank.

Фото: Facebook