Бюджет підтримали 74 депутати з 117.

Євросолідарність не підтримала бюджет через «корупційні ризики». За бюджет не голосувала також Єдність Олександра Омельченка.

Детатат ЄС Сергій Таран в ефірі програми «Київ.Nesroom» на телеканалі «Київ» повідомив, що причина неголосування депутатів ЄС криється у виділенні мільярда на добудову Подільського мосту. Разом з тим, сам депутат визнав, що міст таки потрібно добудувати. Ще одна причина – вибіркове фінансування шкіл. За словами депутата, кошти потрібно було направити на оснащення всіх столичних шкіл інтернетом для дистанційного навчання. Які саме школи столиці не забезпечені інтернет-мережею, депутат не зміг сказати.

Нагадаємо, бюджет столиці в 2021-му склав 60,5 млрд грн. Видатки – близько 57,8 млрд. Найбільше коштів спрямували на освіти – на неї виділили 24,7 млрд грн. На транспорт та дорожнє господарство в кошторисі Києва запланували 8,7 млрд грн або 15 % бюджету міста. На охорону здоров’я – майже 6,2 млрд грн, соціальний захист – 5,1 млрд грн, ЖКГ – майже 3,8 млрд грн, культуру і мистецтво – близько 1,6 млрд грн,  фізичну культуру і спорт – майже 1,3 млрд грн, обслуговування місцевого боргу – 415,5 млн грн, будівництво – 235,2 млн грн.

Фото: КМДА