Журналісти вказали на невідповідності у відповіді Андрія Єрмака та Офісу президента на розслідування щодо святкування ювілею глави ОП за участю президента, який був у Синьогорі у вихідні дні та користувався гвинтокрилами ДСНС нібито «за протоколом».

Про це повідомила головна редакторка онлайн-видання “Українська правда” Севгіль Мусаєва в ефірі телеканалу “Київ”.

Редакторка вказує на невідповідність в заяві Андрія Єрмака, який стверджує, що нібито святкував свій ювілей з батьками.

“У повідомленні стверджується, що Андрій Єрмак святкував свій ювілей з батьками. Але чомусь у понеділок, тобто наступного дня після власне дня народження”, – розяснює журналістка.

Також додає, що у Офісу президента було 8 годин на відповідь “Українській правді” до виходу матеріалу. Він був відправлений в той момент, коли підтвердився факт використання державних гвинтокрилів.

“При цьому в Офісі не пояснюють, що голова держави робив у горах в такій складній внутрішній та зовнішній ситуаціях (скоріше за все, медитував) і чому ж тоді не скористався своїм державним бортом? Навіщо подорож до державної резиденції потрібно було приховувати та користуватися гвинтокрилами? Дуже цікаво. Цікаво і те, чому єдиним гостем в ці два дні в резиденції, за версією ОП, був міністр регіонального розвитку Олексій Чернишов?”, – пояснює Севгіль Мусаєва.
Нагадаємо, у Зеленського відреагували на помпезний ювілей Єрмака на держдачі в Карпатах, де гостей возили гелікоптерами ДСНС.
Фото: фейсбук