За словами голови Всеукраїнської асоціації туристичних операторів, українцські туристи дискредитували себе не лише в Єгипті.

У вакцинованих туристів з України виникли проблеми при польотах в Єгипет — місцева влада не визнає українські COVID-сертифікати. Щоб цього уникнути, слід брати з собою паперові свідоцтва про вакцинацію х QR-кодом або робити тест на коронавірус по прильоту — повідомив в ефірі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» голова Всеукраїнської асоціації туристичних операторів Ігор Голубаха.

Про проблеми з в’їздом українців в Єгипет за електронними сертифікатами учора повідомив профільний туристичний портал Тurprofi.com.ua. Мовляв, приймають лише паперові сертифікати, обовязковою умовою є наявність QR-коду.

За словами Голубахи, причина обмежень в тому, що Єгипет почав пильніше контролювати в’їзд туристів в країну через використання ними підроблених документів.

«Зараз працює наше МЗС, МОЗ, для того шоб узгодити ці електронні QR-коди (…) На жаль, ми в усіх країнах дуже сильно себе заплямували, в тому числі в Єгипті, оцими фальшивими за 10-100 гривень сертифікатами ковідними. Тому до нас відносяться дуже прискіпливо» — зазначив він.

Експерт каже, що аналогічним чином в Єгипті ставляться і до туристів з інших країн, зокрема, Росії.

«Якщо люди приїхали без надрукованої довідки з клініки чи лабораторії, то треба там здати прямо на кордоні, є така можливість, здати ПЦР-тест. Тут немає якихось знущань над українцями» — зазначив Голубаха.

Відзначимо: якщо турист летить в курортні міста — Хургаду, Шарм-ель-Шейх, Марса-Алам або Табу, тест можна зробити по прильоту в Єгипет, коштує він $30.

Фото: Unsplash