Користуватися платформою єДопомога та допомагати може кожен.

Так, платформу відвідали 23 000 осіб, з яких пройшли повну реєстрацію 42 благодійника та 3910 особи, що потребують підтримки продуктами харчування, ліками, битовою хімією та іншими товарами або послугами. На платформі вже близько 4000 осіб розмістили заявки на допомогу.

“єДопомога – це зручна платформа для підтримки ближнього, що дозволяє швидко обрати ті заявки на допомогу, які потребують виконання саме зараз, з можливістю фокусувати зусилля на конкретному регіоні, місті або окремому товарі. Для того щоб допомогти, не обов’язково бути громадською організацією або мати якийсь статус. Користуватися платформою єДопомога та допомагати може кожен!” – зазначив Костянтин Кошеленко заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Нагадаємо, що функціонал платформи єДопомога дозволяє:

  • Для потребуючих допомоги пройти реєстрацію та залишити заявку. Звернутися за допомогою на платформі можуть як фізичні особи, так і юридичні.
  • Для благодійників єДопомога дозволяє отримати в кабінеті перелік заявок за конкретним регіоном та обрати дату виконання. Після чого контакт-центр, що здійснює координаційну підтримку, передає контактні дані реципієнтів благодійникам.

Фото: Фейсбук