Для закупівлі залучиться кредит від ЄБРР у розмірі до 50 мільйонів євро.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Сьогодні, 10 червня, депутати Київради підтримали рішенння щодо закупівлі нових вагоні для КП «Київський метрополітен». Відповідно до рішення, закупівля відбудеться за кредитом Європейського банку реконструкції та розвитку в розмірі до 50 мільйонів євро.

Зокрема депутати Київради погодили Кредитний договір, Договір гарантії, відшкодування та підтримки проекту й Договір про погашення заборгованості, укладені цього року в межах підготовки інвестиційного проекту «Модернізація міського транспорту м. Києва II».

«Місто продовжує процедуру отримання нових вагонів метрополітену за кредитом ЄБРР. Нагадаю, що 50 вагонів закуповується 2 лотами: 5 поїздів із окремих вагонів та 5 поїздів – із прохідними вагонами. Тендерна процедура проходить на майданчику ЄБРР. Наразі перший етап завершено. Проходить опрацювання пропозицій учасників», – повідомив Віктор Брагінський, директор КП «Київський метрополітен».

У КМДА також нагадали, що в лютому 2021 року  Київрада надала гарантії ЄБРР для отримання Києвом кредиту на нові вагони метро. Як зауважив директор Департаменту фінансів Володимир Репік, реалізація цього інвестиційного проекту матиме відчутний ефект вже в короткостроковій перспективі і дасть можливість поліпшити транспортне обслуговування киян і гостей столиці.

Фото: фейсбук