Також ЖК на ходу змінили назву — з «Патріотики на озерах» на Н2О.

Компанія забудовниці Владислави Молчанової Stolitsa Group відновила добудову ЖК «Патріотика на озерах», яку раніше будував збанкрутілий банк «Аркада». Про це повідомляє прес-служба компанії.

Будівництво було зупинено у серпні через проблеми з фінансуванням.

«Повідомляємо, що відповідно до чинного законодавства та Меморандуму, з 22 грудня 2021 року розпочато будівельні роботи на першій земельній ділянці у ЖК «Патріотика на озерах» (нова назва – ЖК Н2О). Наразі для виконання зазначених будівельних робіт є повний пакет необхідних документів, зокрема чинний дозвіл на виконання будівельних робіт», – йдеться у заяві компанії.

Повідомляється, що відновленню будівництва сприяла відмова Верховного Суду 21 грудня у задоволенні касаційної скарги Київради та рішення залишити в силі судові рішення першої та апеляційної інстанцій щодо продовження терміну договорів оренди ділянки площею 90,6 га на території житлового масиву «Осокорки-Центральні» до 2035 року. А 22 грудня аналогічне рішення було ухвалено щодо ділянки площею 21,3 га.

«На сьогоднішній день вже є остаточні рішення касаційної інстанції щодо 112 га із 176 га, на яких, згідно з умовами Меморандуму, має здійснюватися будівництво ЖК “Патріотика на озерах», – зазначають у компанії.

Зараз Stolitsa Group чекає аналогічні рішення ще на трьох земельних ділянках.

Нагадаємо, 176 гектарів — це територія екопарку «Осокорки», на збереженні якого наполягає місцева громада. Деякі активісти заявляють, що рішення Верховного суду про поновлення оренди було ухвалене через непрофесійні дії юристів Київради, які начебто неправильно подали касацію.

Раніше КМДА презентувала проект екопарку «Осокорки». Однак столичні активісти розкритикували його з тієї причини, що проект представила раніше не відома ГО «Національний парк збереження та збагачення флори й фауни «Осокорки», створена лише 12-го жовтня 2021 року. Пропонована територія екопарку удвічі менша нині існуючої.

Кличко стверджував, що забудовниця Молчанова пообіцяла йому, що нові ЖК не вплинуть на майбутній екопарк «Осокорки».

Фото: Фейсбук