Капітан збірної України підписав однорічний контракт із "Аль-Айном".

Екс-нападник київського “Динамо” Андрій Ярмоленко заявив, що відхилив пропозицію повернутися в клуб через війну в Україні. Про це він розповів у інтерв’ю “Вацко Live”.

Дійсно, у мене була пропозиція від “Динамо”. Мені цього дуже хотілося, але самі розумієте, яка зараз ситуація в країні. Мені хочеться стабільності, я хочу грати в футбол. Мені важко уявити, як це все буде в Україні. Тому моє рішення було таким. “Динамо” – це команда номер один в моєму житті. Ця команда дала мені все, зробила мене тим, ким я є зараз. Але потрібно розуміти, чому я зробив такий вибір“, – сказав Ярмоленко.

Футболіст наголосив, що керувався інтересами своєї родини.

Найголовніший момент – це момент моїх дітей. Я не знаю, де буде базуватися моя команда, що мені робити з моєю родиною. Я не та людина, яка зробила дітей і відправила їх кудись навчатися. Так, звісно, фінанси є, і можна відправити їх до Лондона чи ще кудись. Але у мене ще діти не в тому віці, щоб їх залишати. Дітям потрібен батько. У мене троє хлопців, яких треба виховувати. Я за них відповідальний“, – зазначив Ярмоленко.

Ярмоленко перед тим виступав за “Вест Гем”. З 2018 року загалом він зіграв за лондонців 86 матчів, забив 13 голів та віддав 7 результативних передач.

У 2007 – 2017 роках Ярмоленко був гравцем київського “Динамо”, а у сезоні 2017/18 – дортмундської “Борусії” з Німеччини.

Фото: Фейсбук