Траса всіяна ямами, які неможливо помітити у темряві.

На міжнародній трасі Київ-Чоп водії постійно скаржаться на величезні ями. Дорожники закликають автомобілістів бути максимально обережними та дотримуватися безпечної швидкості. Однак, водії постійно пошкоджують шини та підвіску. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

Kyiv Media

На ями скаржаться на ділянці від столиці до Житомирської області. Останній раз трасу ремонтували ще до Євро 2012, тобто майже 20 років тому. Наразі дорожники виконують поточні ремонти. Зокрема, вирізають зону асфальтування, санують та прогрівають її, потім мастять мастикою та асфальтують. За словами фахівців, за два дні усі вибоїни мають зникнути. Проте дорожники зазначають, що на трасі необхідно замінити повністю верхній шар покриття.

Адже на правій смузі, де постійно виникають ями, їздять вантажівки. Через це, тиск від їх коліс дуже сильний і виникають просадки та пошкодження покриття, в асфальті виникають тріщини, у які потрапляє вода.

Kyiv Media

Найгірша ситуація з дорогою Київ-Чоп під Рівним. Він зауважив, що за час зимових свят більшість українців почали скаржитися на стан траси.

Зокрема, один з користувачів соціальних мереж опублікував пост, що у Рівненській області через стан дороги втратив одразу 3 колеса. Наразі чоловік планує подавати заяву до суду, адже його колеса просто порізало. Їхати по трасі Київ-Чоп необхідно дуже обережно, особливо на небезпечних ділянках.

Kyiv Media

Небезпечною є ділянки, окрім Рівненської області, також у Закарпатській області.

Фото: скріншоти