17 грудня у Києві відкрили ділянку Великої Кільцевої дороги від вулиці Кульженків до Богатирської. Ями, які помітили нещодавно, обіцяють ліквідувати весною - підрядник дає 5 років гарантії.

Після відкриття нової ділянки Великої Кільцевої дороги на вулицях Києва стало значно менше вантажівок. Проте водії почали скаржитися на ями, які з’явилися на новій дорозі. Як їх планують усунути йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

Kyiv Media

За словами водіїв, нова ділянка дійсно зменшила трафік, проте усі проблеми не вирішила.

“Трохи легше, але це ж не вирішить усі питання. Повна кільцева має бути і естакади. А так все одно ввечері проблеми є”, – каже водій Ігор.

Kyiv Media

Так, після відкриття нової ділянки поменшало транзитних вантажівок на площі Шевченка, вулиці Кульженків, Полярній та Вишгородській.

Проте вже за три тижні після відкриття водії почали скаржитися на ями та тріщини на дорозі. Зокрема, ями з’явилися на місцях, де раніше були відбійники та на стиках між різними плитами.

Kyiv Media

До слова, асфальт на Великій Кільцевій має гарантію 5 років, тому вже весною підрядник повинен буде відновити покриття та залатати ями та тріщини, повідомили дорожники кореспонденту телеканалу “Київ”.

Kyiv Media

Нагадаємо, 17 грудня Кличко відкрив проїзд новою ділянкою Великої Кільцевої дороги – від проспекту Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської з транспортною розв’язкою на різних рівнях.

У планах міста – продовжити цю дорогу і з’єднати її з Оболонським проспектом. Роботи з будівництва нової ділянки вже розпочали, повідомлялося, що їх буде завершено у жовтні 2022 року.

Фото: Київ ТБ