На ремонт старого кінотеатру на Русанівській набережній виділили 118 мільйонів гривень.

Про процес ремонту та проект розповіла Оксана Абрашекова, в. о. директора Європейського культурного центру «Краків» «Вечірньому Києву».

За проектом на першому поверсі будівлі зроблять гардеробну, касу, малу сцену, гримерки, вбиральні, хореографічний зал та кабінет директора. Великий зал на 500 осіб там вже є.

На другому поверсі облаштують ще один зал для репетицій, кав’ярню, велике фоє та кімнати для контролю освітлення під час вистав. Там проводитимуть майстер-класи та зустрічі джаз-клубу. Натомість третій поверх буде для кабінетів бухгалтерів й технічних кімнат.

Підвал будівлі переробили під студії звукозапису та конференц-зал.

Також «Краків» передбачатиме 20 місць для людей з інвалідністю, пандуси, окремий в’їзд у велику залу, спеціальні туалети та ліфт.

Відкрити оновлений «Краків» планують в травні-червні 2021 року. За словами депутата Київради Олеся Маляревича, перші етапи реконструкції кінотеатру фінансуватиме місто, оскільки це комунальна структура. Згодом Центр забезпечуватиме себе самостійно.

Для цього здаватимуть в оренду хореографічні та конференц-зали, студії звукозапису та приміщення великої сцени. За договором оренди працюватимуть кафе та кав’ярні.

Такий формат допоможе Центру вже з наступного року працювати повноцінно.

На ремонт кінотеатру виділили 118 мільйонів гривень. Наразі витратили 30 мільйонів з цієї суми. На ці гроші будівельники завершили демонтаж стін, вивезли сміття,  облаштували підвал, проклали електропроводку, засклили бокові входи, тамбури. Тепер завершують штукатурні роботи і працюють над фасадом будинку.

Після скасування договору з ТОВ «Інтеграл Буд-Стандарт» переможцем нового тендеру стало ТзОВ «Ж.О.К». Над проектом працювала компанія «BVI Group».

Нагадаємо, днями архітектори показали, як виглядатиме «Летюча тарілка» на Либідській.

Фото: Вечірній Київ