Те, що ненормативна лексика з'явилася у онлайн документі, назвали втручання сторонніх осіб у роботу системи.

У Печерському суді мають свою версію. Там зазначили, що те рішення, яке було в реєстрі, не співпадає з оригіналом, яке виніс суддя Білоцерківець. А те, що ненормативна лексика з’явилася у онлайн документі, назвали втручання сторонніх осіб у роботу системи.

Така відповідь з`явилася на сайті суду.

Також Печерський суд прокоментував інцидент “Судово-юридичній газеті”.

«У зв’язку з поширенням окремими ЗМІ неперевіреної інформації щодо винесення 26 липня 2021 року ухвали Печерського райсуду Києва у справі №747/15353/21-п, яка містить слово з ознаками ненормативної лексики, зазначу таке.

Це рішення суду стосувалося скоєння адміністративного правопорушення за статтею 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення. Ним провадження щодо особи було закрито за спливом строків притягнення до адміністративної відповідальності зі встановленням вини відповідної особи.

Зміст постанови суду містить посилання виключно на закриття справи за наведених підстав за відсутності слів, які б мали ознаки ненормативної лексики.

Наявна в Єдиному реєстрів судових рішень зазначена постанова в певній редакції не відповідає оригіналу судового рішення та волевиявленню судді Білоцерківця О. А.

Поява тексту постанови, яку розповсюджено у ЗМІ, може бути пов’язано з втручанням сторонніх осіб у комп’ютерні автоматизовані системи, у зв’язку з чим Печерський районний суд Києва звернувся до правоохоронних органів з відповідною заявою», – зазначила помічник судді Олега Білоцерківця Ангеліна Ахромєєва.

Нагадаємо, Печерський суд виніс постанову з нестандартним формулюванням – у копії  була застосована ненормативна лексика.

Фото: facebook