Хоча місце у старті нібито збирається довірити молодому Георгію Бущану.

Головний тренер футбольної збірної України Андрій Шевченко вніс до офіційної заявки «синьо-жовтих» на товариський матч з Францією свого асистента, 45-річного Олександра Шовковського. Це підтвердила Українська асоціація футболу.

Регламент УЄФА дозволяє включати до списку учасників матчу в тому числі гравців, які не мають професійного контракту із жодним клубом, але при цьому є громадянами тієї країни, яку представляє збірна — уточнюють в асоціації.

ОЛЕКСАНДРА ШОВКОВСЬКОГО ВНЕСЕНО ДО ЗАЯВКИ НА ГРУ З ФРАНЦІЄЮДетальніше 🔽🔽🔽https://uaf.ua/article/40366

Опубліковано Ukrainian Association of Football Середа, 7 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, через коронавірус участь у матчі Франція-Україна не зможуть взяти одразу 3 воротарі синьо-жовтих; Андрій П’ятов, Андрій Лунін та Юрій Паньків.

Олександр Шовковський професійну кар’єру закінчив ще у 2016 році і відтоді брав участь лише у виставкових поєдинках. Однак в УАФ кажуть, що він «підтримує себе у гарній фізичній формі, постійно проводячи індивідуальні тренування». Щоправда, не факт, що Шовковський візьме участь у матчі, якщо все буде гаразд з Георгієм Бущаном — єдиним воротарем збірної, який залишився у розпорядженні Шевченка.

«Вихід Олександра на поле може стати можливим лише в тому разі, якщо ПЛР-тест воротаря команди Георгія Бущана, який разом з іншими гравцями збірної здавав його сьогодні вранці, виявиться позитивним або Георгій, припустімо, отримає ушкодження під час матчу, яке унеможливить його подальшу участь у грі» — уточнюють в УАФ.

Сам Шовковський напередодні у своєму Facebook написав:

«Не одягав воротарські рукавички близько трьох років, після того, як в січні 2018 року відновив на пальцях правої руки розірвані ще під час своєї ігрової кар’єри сухожилля. Скажу відверто і не планував! Але іноді обставини змушують!!! Хочешь розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани на майбутнє…».

Зауважимо, що Шовковський невдовзі може розпочати і політичну кар’єру: він іде другим номером у списках УДАРу до Київської міської ради.

Нагадаємо, вчора у продаж надійшли квитки на матчі Ліги Націй Україна-Іспанія та Україна-Німеччина, які відбудуться у Києві.

Фото: фейсбук