Перевіряти будівлі доручив прем'єр-міністр після того, як у Харкові у двоповерховому житловому будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей, сталася пожежа, внаслідок якої загинуло 15 людей. 250 київських об'єктів знаходяться в групі ризику.

Про це повідомили в програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

21 січня, на позачерговому засіданні уряду, прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив ДСНС провести позачергову перевірку стану протипожежної безпеки в готелях, пансіонатах, хостелах та будниках для літніх людей.

У Києві виокремили 250 об’єктів, які знаходяться в групі ризику.

Сьогодні, 10 лютого, знімальна група телеканалу «Київ» була на перевірці готелю Ramada Encore, що на Столичне шосе. У будівлі 20 поверхів та 322 кімнати.

За словами фахівців ДСНС, ця перевірка готелю була вже не першою. Минулого разу, 3 лютого, їх не пустили через певні неточності в документах.

Сьогодні ж співробітникам ДСНС та знімальній групі телеканалу «Київ» теж не вдалося потрапити до готелю, адже на робочому місці не було відповідальних осіб.

Христина Сирьожичкіна, операційна директорка готелю, запевнила, що всі люди, які мають приймати документи, будуть на робочому місці завтра, 4 лютого. Сьогодні ж – нікого немає в готелі.

У ДСНС зазначили, що перевіряти будівлю мають право тільки тоді, коли на місці є відповідальні службові особи.

Відтак, на цей об’єкт працівники служби з надзвичайних ситуацій приїдуть ще й завтра. Однак, якщо до перевірки в готелі не допускатимуть до 16 лютого – доведеться залучити поліцію.

Нагадаємо, після смертельної пожежі у Харкові в Києві перевіряють приватні «пансіонати» для людей похилого віку.

Фото: скріншот