Відео-вітання Києву записали посол ЄС в Україні Матті Маасікас, мер Варшави Рафал Тшасковські, посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен та інші друзі Києва.

Відео привітань від закордонних друзів української столиці оприлюднив на своїй Facebook-сторінці мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, Київ отримав десятки вітань із 1539-річчям від послів іноземних держав та мерів міст з усього світу.

«Хочу поділитись з вами теплими словами Посла ЄС, Голови Представництва ЄС в Україні Матті Маасікаса, мера Варшави Рафала Тшасковські, Посла ФРН в Україні Анки Фельдгузен та інших друзів Києва й України», – зазначив у дописі до відео Віталій Кличко.

«Шановні кияни, та гості столиці України! В останню неділю травня ми святкуємо День Києва. Цьогоріч, Києву виповнилося 1539 років. З гордістю можу промовити: Як тебе не любити, Києве мій? Вітаю з Днем Києва!» – йдеться у відеовітанні Києву від голови Представництва ЄС в Україні Матті Маасікаса.

«Із Днем міста, Києве! Я вже 10 років свого життя мешкаю в цьому прекрасному місті. І я бачу, як Київ стає європейською, сучасною столицею. З прекрасними людьми, перш за все! І я вам усім бажаю гарного Дня Києва!» – привітала киян Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен.

До привітань приєдналися Києва також дипломати з Канади, з Мексики, з Республіки Індонезія, з Талліна та Франції:

Нову порці вітань надіслали партнери Києва із Флоренції, Единбургу, Торонто:

Загалом вітання Києва з Днем народження надійшли від Послів В’єтнаму, Королівства Нідерландів, Словенії, Грузії, Литовської Республіки, Норвегії, Аргентини, Польщі, Казахстану, Індонезії, Мексики, Франції, Ізраїлю, Індії, Туреччини, Швейцарії, Австралії, Азербайджану, Словаччини, Кіпру, Єгипту, Вірменії, Молдови, Узбекистану, Естонії, Данії. А також мерів Познані, Таллінна, Единбургу, Вільнюса, Торонто, Флоренції, Любляни, Софії, Кишинева, Бішкеку, Кіото, Афін, Братислави, Кракова та Тирани.

Фото: скріншот