Поки триватиме капремонт вулиці Борщагівської - швидкісні трамваї в депо теж будуть ремонтувати та інколи випускати на інші маршрути.

Про це 3 червня повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Так, у трамвайному депо ім. Тараса Шевченка розпочато середні ремонт трамваю – тобто, один із наймасштабніших етапів.

До прикладу, трамвай Pesa, який почали ремонтувати, вже від’їздив свої чергові 100 тисяч кілометрів, після яких необхідно проводити техогляд. Наразі з трамваю зняли двигун.

Для трамваїв, які відходили менший кілометраж, проводять, відповідно, менш масштабний ремонт. У сусідньому цеху підточують трамвайні колісні пари, які під час активного використання стерлися. Підточування робиться для того, аби у трамваїв було краще зчеплення із коліями.

Звісно, триває у депо і планове обслуговування трамваїв. Наразі у депо перебуває 40 трамваїв.

Вагон ставиться на ремонт клжні 100 тисяч кілометрів пробігу. Вагони повністю розбираються, знімаються двигуни, колісні пари… Після ремонти трамваї надходять сюди на збірку, вагон збирається і обкатується без пасажирів. Лише після обкатки знову ставиться на лінію для роботи з пасажирами“, – розповів директор трамвайного депо Володимир Богатирьов.

Аби ці трамваї довгий час не простоювали – подекуди їх випускають на маршрути.

Окрім ремонту, в депом не забувають і про мийку трамваїв. За інформацією адміністрації депо, це також є частиною технічного обслуговування.

Заходячи в депо з лінії, вагон спершу миється механічними щітками. далі вагон переходить на наступний етап, де його домивають вручну. також відбувається внутрішнє прибирання та дезінфекція салону“, – сказав Володимир Богатирьов.

Нагадаємо, через капітальний ремонт вулиці Борщагівської у Солом’янському районі із 2 червня до 15 серпня закрили рух швидкісного трамвая від станції «Старовокзальна» до станції «Гната Юри».

Тим часом для мешканців Борщагівки організували альтернативні автобусні маршрути.