У Google-календарі заплановано сотня квестів, майстер-класів та конкурсів.

На період зимових канікул, які тривають у навчальних закладах Києва з 25 грудня до 10 січня 2021 року, для столичних школярів створили онлайн-календар івентів. Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, передає прес-служба КМДА.

Зокрема, протягом канікул відбудеться онлайн-проект «МороZенко Dance», який підготував Київський Палац дітей та юнацтва. Також будуть 5-ти хвилинки науки від Київської Малої академії наук учнівської молоді.

«Відповідно до вимог карантину, столичні заклади позашкілля підготували насичену програму онлайн-заходів під час зимових канікул. На дітей та дорослих очікують новорічні конкурси та квести, цікаві лайфхаки та майстер-класи зі створення іграшок і подарунків власноруч, творчі новорічно-різдвяні вітання та багато іншого», – сказав Валентин Мондриївський.

Дітям розкажуть про те, як впоратися із тривогою та стресом під час пандемії, як розпізнати булінг і захиститися від нього, що таке психологічний комфорт у родині. Також проведуть майстер-класи із візуалізації інформації, ораторської майстерності та сотню інших на платформах ZOOM та Google.

Усі заходи розписані Google-календарі. Також про актуальні події під час карантину можна довідатися на платформі Електронного освітнього простору позашкілля Києва «Все буде Добре! ОК!».

Нагадаємо, після зимових канікул столичні школярі перейдуть на дистанційне навчання.

Фото: КМДА