В захоплених містах планувалося взяття під контроль усіх адміністративних об'єктів.

Українська розвідка здобула секретні документи російського угруповання військ «Центр», яке діяло на Чернігівському та Сумському напрямках. Про це повідомляє прес-служба.

23 лютого частини військ отримали завдання захопити лівобережну частину Києва. Про це йдеться у бойовому розпорядженні командиру 96 окремої розвідувальної бригади, яке він отримав зі штабу 1 танкової армії західного військового округу.

Судячи з документа, росіяни доводять до своїх бійців, що ЗСУ мають передове західне озброєння. Однак як йому протидіяти, не вказують.

«Для действий на танкоопасных направлениях противник сформировал 50 боевых противотанковых групп, вооруженных противотанковыми комплексами «Джавелин» и «НЛАВ». На Черниговском 29 боевых гранатометных групп, на Нежинском 16, на Сумском четыре (…) Всего на вооружении группировки Оперативного командования «Север» может быть до 250 расчетов ПТРК «Джавелин» и «НЛАВ» — йдеться в документі.

В ньому також вказано, що росіяни планували в перші дні війни захопити східну частину Києва, а також Суми та ще декілька міст на півночі та заході.

«Основные усилия разведки сосредоточить … на вскрытии оборонительных рубежей по реке УДАЙ и обеспечения разведывательными данными для осуществления захвата СУМЫ,ПРИЛУК,ПИРЯТИНА и восточной части КИЕВА» — йдеться в тексті.

В захоплених містах планувалося взяття під контроль усіх адміністративних об’єктів.

«... в ходе овладения и установление контроля над СУМЫ, ПРИЛУКИ, ПИРЯТИНА и восточной части КИЕВА: осуществить захват и организовать удержание захваченных важных объектов политического, административного и военного назначения» — йдеться в докуметі.

Фото: Фейсбук