Сьогодні на Інститутській зі скандалом проходив демонтаж вивіски магазину "Велика Кишеня".

Про це повідомили в Управлінні з питань релами КМДА.

Демонтажем вивісок займаються співробітники підприємства “Київреклама”. Переважно киянам показують результати робіт у форматі “було” – “стало”.

Однак часто до цього “стало” складна дорога зі скандалами і суперечками. Сьогодні був один із таких “легких” п’ятничних днів. Цього тижня ми відпрацьовували вулицю Інститутська. Серед демонтажів була вивіска “Велика Кишеня”. Магазин має дозвіл на конструкцію, однак розмістив кардинально іншу“, – зазначили в Управлінні.

Проект вивіски та реалізація

І хоча магазину вже направляли приписи, що розміщена вивіска не відповідає виданому дозволу і просили усунути порушення, однак це було проігноровано. Коли сьогодні комунальники прийшли на демонтаж – це стало став начебто сюрпризом для представників “Велика Кишеня”.

Після довгих суперечок і в присутності Поліції, вдалося дійти консенсусу: нинішня вивіска, що не відповідає Правилам, демонтується. Однак представники компанії висловили бажання і готовність усерйоз взятися за оформлення вивісок магазинів по всьому Києву і привести їх до ладу. Прекрасне рішення і ми щиро вітаємо такі прагнення“, – прокоментували в Управлінні.

Додали, що  готові інформаційно сприяти і якнайшвидше розглянути подані документи. Тож поки демонтаж решти вивісок поставили на паузу.

Нагадаємо, нещодавно гучним скандалом та безладом супроводжувався демонтаж незаконних МАФів на Троєщині. “Київблагоустрій” назвав збитки, яких комунальникам завдали власники незаконних МАФів: це 6 пробитих коліс, три облитих бензином спецмашини та погрози інспекторам. Підприємці також а також “підрізали” спецмашини комунальників на дорогах, створюючи аварійні ситуації.

Фото: Фейсбук