Якщо вчасно не виявити заборгованість, відключення може стати несподіванкою.

Переконатись, що обслуговуюча організація багатоквартирного будинку сплачує за світло, власники квартир можуть декількома способами. Про це повідомляє прес-служба YASNO.

В компанії зазначили, що договір на постачання електричної електроенергії на потреби житлового будинку укладають з обслуговуючою організацією (ОСББ, ЖБК, забудовником, управляючою компанією). Це юридичні відносини, які передбачають обмін інформацією лише між учасниками договору.

У свою чергу, мешканці багатоповерхівок можуть дізнатись, чи сплачує обслуговуюча організація їхнього будинку за світло трьома способами:

  • звернутися безпосередньо до обслуговуючої організації і запросити звіт щодо розрахунків з YASNO;
  • перевірити наявність обслуговуючої організації будинку у списку боржників за посиланням;
  • звертати увагу на оголошення бордового кольору від YASNO, які постачальник розвішує на дошках оголошень будинку, по якому можливе відключення від електропостачання.

«Щоб відключення від електропостачання місць загального користування (ліфтів та сходових клітин) не стало несподіванкою, ми закликаємо мешканців контролювати свої обслуговуючі організації та регулярно дізнаватися інформацію щодо стану розрахунків з YASNO. А також ми вдячні тим обслуговуючим організаціям, які справно сплачують за спожиту електроенергію та турбуються про комфорт мешканців своїх будинків», – сказав директор YASNO в Києві Віктор Мельников.

Нещодавно в компанії розповіли, як в одному з ЖБК втричі зменшили споживання електроенергії.

Фото: Фейсбук